MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 14314327
nr 1431 4327
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtöljer, Ett par, Husmor, H Sjögren, etikettmärkt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:16:17
2.000 kr
2.400 kr